Stylowe bistro na warszawskiej Starej Pradze Idealne miejsce na lunch czy wieczorne spotkanie Wyśmienite dania i desery.

Caffee&Bistro Galeria Sztuki mieści się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy przy ul. Ząbkowskiej 13 na warszawskiej Starej Pradze.

W Caffee&Bistro Galeria Sztuki połączyliśmy przyjemność smakowania specjałów kuchni europejskiej z czarem dawnych mebli

W naszej karcie znajdą Państwo: sałatki, włoskie pasty, dania rybne i owoce morza, potrawy mięsne. Od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do 16:00 zapraszamy na lunch. Oferujemy również szeroki wybór wysokiej jakości kaw, herbat, piw polskich oraz wyselekcjonowanych win (i innych alkoholi), jak również doskonałe ciasta i desery (m.in. szarlotka, sernik, tiramisu, torty bezowe tort śmietanowo-makowy).

Serdecznie zapraszamy!

Caffee&Bistro Galeria Sztuki dysponuje czterema salami, przeznaczonymi dla osób niepalących (łącznie ok 48 miejsc siedzących/ sale max. dla 12 os.), dzięki czemu jest doskonałym miejscem na lunch, spotkanie biznesowe, randkę, rodzinny obiad, przyjęcie lub po prostu odpoczynek od codziennego zgiełku. Dostępny jest bezprzewodowy Internet Wi-Fi (gniazda prądowe dostępne przy stolikach). Regularnie organizujemy również spotkania literackie, wernisaże i wystawy, na które dla wszystkich wstęp jest bezpłatny.

Sprawdź naszą starannie dobraną kartę win